אני שני בר דימרי, יוצרת שנקודת המוצא שלה היא הגוף והנפש המכונים- אנשים. אני שואלת על האדם כחומר משתנה פיזית וחברתית. על היותינו יצורים חיים, יצורי נפש, שמרכיבים חברה. מתבוננת בקונפליקטים שמארג זה מייצר וניגשת אליהם דרך שאלות אסתטיות ופילוסופיות. המדיום שדרכו אני יוצרת הוא מחול ופרפורמנס. עבורי, כרקדנית ויוצרת, המפגש בין היצירה וצופיה, העשויים מאותו החומר (בשר וחושים), מייצר חוויה חד-פעמית בזמן אמת.

זה מרגש אותי.


את עבודותיי הצגתי בפסטיבלים שונים בארץ: 'מחול שלם' 2019, 'נפגשות' 2018, 'אינטימדאנס' (בימת סטודנטים) 2017, יריד 'צבע טרי 8#' 2016 בשיתוף עם האמנית הפלסטית אסתר נאור, 'יצירות מבית' 2016 ופסטיבל 'דיאבלוג' 2015.

בעלת תואר ראשון במחול וכוריאוגרפיה (B.dance) מטעם האקדמיה למוסיקה ומחול בירושלים ותואר שני בחינוך לאמנות (M.ed) מטעם המדרשה- הפקולטה לאמנויות במכללת בית-ברל. בוגרת תכנית ההמשך לכוריאוגרפיה של 'כלים', בת-ים. 

כרקדנית עברתי דרך מגמת המחול בתיכון "אלון" רמת השרון, מסלול הכשרת רקדנים בת-דור באר-שבע, אנסמבל רפרטוארי של האקדמיה ולקחתי חלק כרקדנית יוצרת בפרוייקטים של האמנים: אביגיל רובין, ליטל נצר בן-חורין, דניאל לנדאו ועוד. 

© Shani Bar Dimri 2019